چهارشنبه ٢٨ مهر ١٤٠٠
|
English

با نظر به استقبال خانواده های کودکان تحت پوشش از دوره های آموزش آنلاین موسسه،بدینوسیله، مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) آمادگی خود جهت ارائه خدمات آموزشی و توانبخشی به کودکان کمتر از 15 سال در سراسر کشور به صورت آنلاین را اعلام می دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره ۰۹۳۸۵۶۶۸۵۹۸ در واتس آپ پیام ارسال نمایید.
عنوان
آرشیو


در راستای اهدای خیرخواهانه
اهدای یک دستگاه ویدئولارینگوسکوپ و ورترومولار به مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در مهرماه 1400
مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) در راستای ارتقای کیفیت زندگی توانیابان، در کنار ارائه خدمات کلینیکی و اجرای طرحهای حمایتی گسترده در سطح کشور، بعضاً به صورت موردی نیز اقداماتی در راستای اهداف خیرخواهانه انجام می دهد
 ١٠:١٤ - دوشنبه ١٩ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
به همت مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج)
یک دستگاه « بلادگاز آنالایزر » به اتاق عمل بیمارستان ولیعصر(عج) مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره ) اهدا شد.
مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) در راستای ارتقای کیفیت زندگی توانیابان، در کنار ارائه خدمات کلینیکی و اجرای طرحهای حمایتی گسترده در سطح کشور، بعضاً به صورت موردی نیز اقداماتی در راستای اهداف خیرخواهانه انجام می دهد.در این رابطه با استعانت از خداوند متعال و به همت مؤسسه، یک دستگاه « بلادگاز آنالایزر » به اتاق عمل بیمارستان ولیعصر(عج) در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در تهران در مورخ اول تیرماه سال 1400 اهدا شد.
 ١٤:٠٠ - چهارشنبه ٢ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
به همت مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج)
افتتاح بخش فیزیوتراپی درمانگاه حضرت شاهچراغ (ع) در شیراز
به همت مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) تجهیز بخش فیزیوتراپی درمانگاه حضرت شاهچراغ (ع) در شهر شیراز انجام و تجهیزات در اسفندماه 1399 تحویل مسئولین درمانگاه شد و در مورخ 27 خردادماه 1400 افتتاح و مورد استفاده بیماران عزیز قرار گرفت.
 ١٠:٤٢ - چهارشنبه ٢ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح بخش تزریقات خاص بیمارستان شهید بهشتی کاشان
بخش تزریقات خاص ( شیمی درمانی ) بیمارستان شهیدبهشتی کاشان که به همت مؤسسه توانبخشی ولیعصر(عج) بازسازی کامل و تجهیز شده است، در 25 خردادماه 1400 افتتاح شد و مورد استفاده بیماران عزیز قرار گرفت.
 ١٢:٠٠ - پنج شنبه ٢٧ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

2202739
بازدید این صفحه
798 |
بازدید امروز
4505980 |
کل بازدید
2 |
بازدیدکنندگان آنلاین
کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به توانبخشی ولیعصر  است. © 2014